Suşehri
Suşehri Kent Rehberi

Suşehri’nin İlk Emlak Ofisi Açıldı

Suşehri’nin ilk Emlak ofisi olma özelliğini taşıyan ve Emlak34 Suşehri Temsilciliği olarak hizmet verecek olan EMLAK34 Suşehri Sivas Caddesi Özel İdare Dükkanlarında açıldı.

Suşehri ilçesinde ilk olma özelliğini taşıyan Emlak34 Suşehri Temsilciliğini yıllardır Suşehri ilçesinde Perde ve Ev Tekstili olarak hizmet veren girişimci Orhan Başar açtı. Bugün gerçekleşen açılışta işletme açılışını Suşehri Kaymakamı Hidayet Sarı, Suşehri Belediye Başkanı Fazlı Yüksel AK Parti Suşehri İlçe Başkanı Mustafa Uğurlu, MHP Suşehri ilçe başkanı Kadir Hergül, Suşehri müftüsü Serkan Yalçın, İl Genel Meclis üyesi Çetin Pehlivanoğlu ve Suşehri Esnaf Odası Başkanı Kemal Karakaya, Suşehri Esnaf ve Kefalet Kooperatif Başkanı Candan Ersoy, Chp İlçe Başkanı Hüseyin Çorlu, İyi Parti İlçe Başkanı Hubiyar Özdemir, Muhtarlar Derneği Başkanı Oğuzhan Özer, ve ilçe esnaflarının katılımıyla açıldı.

Suşehri ilçesinde ilk olma özelliği taşıyan Emlak34 Suşehri Temsilciliği açılışına katılımcılar ve esnafların ilgiside yoğun oldu. Girişimci iş insanı Orhan Başar katılım sağlayanlara, çiçek gönderen, telefon ve mesajlarla iyi dileklerini gönderenlere teşekkürlerini ifade etti.

Suşehri ilçesinden hizmet verecek olan EMLAK34 Suşehri temsilciliği ilçe ve çevre ilçeler başta olmak üzere İstanbul ve diğer illerden yatırım yapmak isteyen veya yatırımı olup değerlendirmek isteyenlerede hizmet verecek…

www.susehri.com.tr

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku