Suşehri
Suşehri Kent Rehberi

Suşehri Devlet Hastanesi Açıldı

Suşehri Bölge hastanesi hizmete açıldı. Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz, Sivas Valisi Salih Ayhan, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Suşehri Kaymakamı Hidayet Sarı, Suşehri Belediye Başkanı Fazlı Yüksel ile birlikte çok sayıda stk başkanı ve iş insanlarının Suşehri halkının katılımı ile 75 yatak kapasiteli tam teşekküllü Suşehri Devlet Hastanesi açılışı gerçekleşti.

Suşehri ve bölge ilçelerine hizmet verecek olan tam teşekküllü Suşehri Devlet Hastanesi saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrasında protokol tarafından açılışı gerçekleşti. Protokol konuşmaları sonrasında ise hastane içerisindeki hasta ziyaretleri gerçekleşti. 

Suşehri ilçesinde yapımı tamamlanan Suşehri Devlet Hastanesi 22 bin m2 kapalı alanı ile bünyesinde 75 yatak, 17 yataklı diyaliz merkezi, 4 ameliyathane, 10 yataklı yoğun bakım ünitesi ve 28 poliklinikten oluşuyor.

Susehri.Com.tr

 

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku