Suşehri
Suşehri Kent Rehberi

MHP Suşehri İlçe Başkanlığı Muhtarlarla Bir Araya Geldi

MHP Suşehri İlçe Teşkilatı Muhtarlar İle Bir Araya Geldi
MHP ilçe Başkanı Kadir Hergül; Herkesi kucaklamak, şehrimizi daha gelişen şehirler statüsüne kavuşturmak için mücadele etmek olacaktır. Birlik varsa düzen vardır, birlik varsa istikbal vardır.

MHP Suşehri İlçe Başkanı Kadir Hergül ve yönetim kurulu üyeleri Suşehri ve köylerinde hizmet yapan muhtarlar ile bir araya geldi.

Muhtarlarla sabah kahvaltısında bir araya gelen ilçe başkanı Kadir Hergül burada yaptığı konuşmasına katılımlarından dolayı muhtarlara teşekkür ederek başladı. ”Siyasilerin amaç ve gayeleri, ülkelerine, şehirlerine hizmet etmek, vatandaşların dertlerine çare olabilmek için çaba sarf etmektir. Burada toplanmış olmamızın gayesi siyaset yapmak değil, siyaseti aracı olarak kullanarak birliğimizi, beraberliğimizi pekiştirmek olacaktır. Bizlerinde amacı çıkmış olduğumuz bu dava yolunda ötekileştirmeden siyasi parti görüşüne bakmadan herkesi kucaklamak, şehrimizi daha gelişen şehirler statüsüne kavuşturmak için mücadele etmek olacaktır. Birlik varsa düzen vardır, birlik varsa istikbal vardır. Allah birliğimizi, beraberliğimizi daim eylesin. Şehrimiz için bu birlik ve beraberliğimiz daim olsun, ben hepinize ayrı ayrı davetimize icabet ettiğiniz için teşekkür ediyorum” dedi.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku